Lazer Sanat Evi, işlerinizi web sitemiz üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde sipariş etmenizi sağlar, size daha iyi bir hizmet verebilmek için attığımız adımlar aşağıdadır.


Dosyanızın lazer kesimi hakkında bilgi için sitemizi göz atın.

Bu web sitesini sizin için oluşturduk, böylece hayal ettiğiniz ürünlerini oluşturmak için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahip olacaksınız.

Web sitemizde süreç boyunca size yol gösterecek birçok bilgi, kullanılacak malzemeler , dosya kurulum rehberleri ve ilham dolu galeriler bulacaksınız .

Nasıl çalıştığımız ve size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında iyi bir fikir edinebilmeniz için lütfen sitemizdeki tüm bilgileri okuyun. Her soruyu ve daha fazlasını cevaplamaya çalıştık!


Bir vektör çizim programı kullanarak dosyanızı tasarlayın.

Tasarımınızın bir dosyasını vektör dosyası olarak oluşturarak başlayın. (lazer kesim yapılabilmesi için dosyanın vektörel olarak çizilmesi gereklidir. ) Dosyanızı lazerle düzgün çalışacak şekilde ayarlama hakkında her şeyi öğrenmek için dosya kurulum sayfalarımıza göz atabilirsiniz. 

Yalnızca bir jpg / pdf ya da başka bir formatta dosyanız varsa ve bir vektör dosyası oluşturamıyorsanız, dosyayı sizin için vektörel hale dönüştürebiliriz.


Teklif iste Formu’muzu kullanarak dosyanızı yükleyin.

Vektör dosyanızı lazer kesim için hazır hale getirdikten sonra fiyat teklifi formunu doldurduğunuz taktirde size bir fiyat verebiliriz. Bize ne kadar fazla bilgi verebilirseniz, teklif verme sürecimiz o kadar hızlı olabilir.

Herhangi bir sorunda size geri dönüş sağlıyoruz. Gönderdiğiniz tasarım bir sorun olmadan kesime uygun hale getirildiğinde, tasarımınızı üretmek için oluşacak maliyeti size bildirir, onay vermeniz durumun da ise vakit kaybetmeden üretime başlayabiliriz.

Fiyatlandırma, malzemeyi kesmek için gereken süreye ve kullanılacak malzemeye ve kalınlığına bağlıdır. 


Teklifi Onaylama ve ödeme

Size verdiğimiz fiyattan memnun kaldığınız taktirde, tasarımınızı üretmeye başlayacağız. Üretime başlamadan önce Banka Havalesi ya da Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Ürettiğimiz ürünleri anlaşmalı kargo firması ile gönderimini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca farklı bir kargo firması talebi için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Adınıza düzenlenmiş fatura kargonun içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır.


Kendi çizdiğiniz tasarımlarınızı bize gönderin, en kısa sürede ve en uygun fiyat ile hayata geçirelim.